Signály Awards

„Rád bych poděkoval za bezvadnou spolupráci. Oproti loňskému ročníku byl systém hlasování o několik řádů na vyšším levelu. Všechno jsme zvládli v klidu a včas. Vážíme si podpory a času, kterou jste nám mohli dát.“

Václav Vacek, koordinátor projektu

Signály Awards

v číslech

4.740

hlasů

3

soutěžní kategorie

117

nominovaných blogů, videokanálů a instagramových účtů

POUŽITÁ ŘEŠENÍ:

V soutěži Signály Awards 2020 byli výherci oceněni za přínos pro evangelizaci v digitálním světě, tedy za to, že dokázali podat pomocnou ruku lidem hledajícím duchovní oporu - a to nejen osobně, ale i v online prostředí. Organizátoři se rozhodli nominace rozdělit do třech soutěžních kategorií: Blog roku, Instagram roku a Videokanál roku. V tomto smyslu se v České republice jedná o unikátní soutěž, která propaguje šíření evangelia online cestou - skrze sociální sítě, weby a další online platformy.

Nominace soutěžících probíhala do 29. května 2020 zde, přičemž soutěžícího může do ankety nominovat kdokoliv. O nominacích v jednotlivých kategoriích bylo možné hlasovat od 1. do 19. června skrze odkaz na webu signalyawards.cz, přes který se hlasující dostali do platformy Decision 21. Na zmíněném webu Signály Awards byly definovány jednotlivé kategorie i pravidla soutěže.

O vítězích rozhodli v kategoriích Instagram roku a Videokanál roku sami hlasující, v kategorii Blog roku se kromě výsledků z online hlasování přihlíželo také na hodnocení odborné poroty. V té každý porotce vybral dle vlastního uvážení 5 blogů, kterým udělil bodové hodnocení 1 - 5. Hodnotili se jen příspěvky za posledních 12 měsíců. Blog s nejvyšším bodovým hodnocením po sečtení bodů od všech porotců získal ocenění poroty.

Slavnostní vyhlášení vítězů soutěže Signály Awards 2020 proběhlo v živém přenosu 24. 6. 2020 ve 14:00 v Televizi Noe. Sledovat ho bylo možné i na Facebooku televize Noe nebo následně ze záznamu. Výherci ankety byli na závěrečné vyhlášení pozváni. Jeden z nich se navíc mohl těšit na první organizátory odtajněnou cenu - 2 vstupenky na největší chvály v Evropě! Akce Toto je den! se uskutečnila v roce 2021 na stadionu Ference Puskáse v Budapešti.

Vyhlášení výsledků Signály Awards 2020 živě na TV Noe

VÝSLEDKY SIGNÁLY AWARDS 2020

BLOG ROKU

1. Deník farářky

2. Tomáš Halík

3. RollBlog

INSTAGRAM ROKU

1. @swetllushprior

2. @vzdysbohem

3. @bile_misto

VIDEO KANÁL ROKU

1. Pastoral Brothers

2. Brno Worship

3. City House Brno

Chcete zapojit občany a budovat lepší města a obce pro život?

kontaktujte nás

Přečtěte si další příběhy