Decision 21

Decision 21 je online platforma pro občanskou participaci, která vám ulehčí a zjednoduší skupinové rozhodování. Zvládne širokou škálu participativních projektů a nabízí různé metody hlasování. Je bezpečná, intuitivní a všestranná.

Proč si platformu oblíbíte?

Automatický online systém

Občané mohou na internetu jednoduše navrhovat vlastní projekty a hlasovat pro ty, které chtějí realizovat. Hlasování funguje na základě principu metody D21. Návrhy můžete coby správce upravovat, měnit jejich stav dle aktuální fáze projektu a zveřejňovat na webu aktuality. Komunikaci s veřejností a informace o průběhu projektu vám zajistí webové stránky s vlastním redakčním systémem. Spustíme je na vámi určené doméně a přizpůsobíme vaší vizuální identitě.

Srozumitelné výsledky

Hlasy se započítávají v reálném čase. Výsledky a základní analýza jsou k dispozici ihned po konci hlasování a lze je rozeslat přes e-mail. Získáte jasně formulované informace, díky kterým najdete nejvhodnější řešení. Pomohou vám lépe vybírat, šetřit peníze a komunikovat s ostatními.

Chytré řešení pro vaše projekty

Pro všechny a všechna zařízení

Platforma Decision 21 je dostupná online na všech zařízeních s připojením k internetu, bez nutnosti cokoliv stahovat a instalovat. Je uživatelsky přívětivá. Zvládne velké i malé projekty, s osobním přístupem ke každému klientovi.

Bezpečné hlasování v souladu s GDPR

Nabízíme různé způsoby verifikace hlasujících: široce oblíbené SMS a unikátní PIN kódy, skrze Portál občana či interní ID organizace. Pozvánky do hlasování lze oprávněným osobám automatizovaně rozeslat na e-mail. Ochrana a zabezpečení osobních údajů je pro nás prioritou. Naše systémy pravidelně kontrolujeme a testujeme. Veškerá data patří vám.

Vyzkoušejte!

Online hlasovací nástroj Poll21

Nemůžete se dohodnout, kam na teambuilding? Do jakého podniku zajít s kamarády na pivo? Nebo potřebujete efektivně rozhodovat ve správní radě? Online hlasovací nástroj Poll21 vám pomůže skupinově rozhodnout prakticky o čemkoliv. Stačí si zdarma založit účet, vytvořit hlasování, pozvat do něj ostatní a společně najít shodu. Kouzlo spočívá v metodě D21 - můžete hlasovat pro více možností a dokonce udělit minusový hlas té, se kterou nesouhlasíte.

založit účet

Chcete využít platformu Decision 21 pro vaše projekty?

kontaktujte nás