ZPĚT NA AKTUALITY

Spustili jsme hlasování v Czech Social Awards 2023!

15.10.2023

10. ročník Czech Social Awards ocení osobnosti sociálních sítí, inovativní projekty, udržitelné brandy a inspirativní obsah. Nominované v každé kategorii vybrala na základě tipů veřejnosti odborná porota. O absolutních vítězích rozhodují fanoušci.

Hlasovat můžete ZDE.

Své favority vybíráte v celkem sedmi kategoriích:

INFLUENCER

Influenceři, kteří vynikají svou autentičností, kreativitou a schopností budovat silné komunity na sociálních sítích. Dále budou oceněni za svou schopnost přinášet inovativní perspektivy na různorodá témata a obohacovat tak své sledující.

CONTENT

Tvůrci různých typů obsahu (videa, fotografie, texty nebo grafika), kteří svou tvorbou kreativně oslovují své sledující.

YOUNG IMPACT

Inspirativní osobnosti, které oslovují mladou skupinu sledujících a angažují se v důležitých společenských a environmentálních tématech.

TALENT

Tvůrci s výjimečným potenciálem, kterým se ale zatím nedostalo tolik pozornosti. Do kategorie TALENT se tvůrci přihlašovali nominačním videem, které umístili na své sociální sítě. Porota následně vybrala 3 finalisty.

PROJECT

Projekty, které využívají sociálních sítí a digitálních platforem k dosažení pozitivního dopadu ve společnosti. Může se jednat o různé charitativní iniciativy, environmentální kampaně, kulturní události, vzdělávací programy nebo jiné aktivity, které přinášejí užitek a hodnotu pro širší veřejnost.

STARTUP

Inovativní startupy, které přinášejí svěží nápady a kreativní přístupy. Cílem kategorie je podpořit a ocenit začínající projekty, které mají potenciál ovlivnit digitální komunitu.

RESPONSIBILITY BRAND

Odpovědné české značky a firmy, které svou činností přispívají k pozitivnímu dopadu na společnost a životní prostředí. Kategorie hodnotí, jak tyto značky implementují principy udržitelnosti, etiky a sociální odpovědnosti a komunikují je na sociálních sítích.

Jména vítězů odtajní finálový večer

Speciální finálový večer můžete sledovat online na sociálních sítích Czech Social Awards 16. listopadu. Moderovat ho bude Zorka Hejdová. Čekání na vyhlášení vítězů si můžete zkrátit podcastem Czech Social Talks, jehož hosty byli například Lukáš Hejlík, Míra Hejda či Petr Havránek. Veškeré informace najdete na sociálních sítích Czech Social Awards.