ZPĚT NA AKTUALITY

Ocenění roku za přínos pro evangelizaci v digitálním světě: Signály Awards 2020 zajišťuje online platforma Decision 21

25.5.2020

V posledních měsících zažívá lidstvo vlivem koronavirové krize nelehké časy. Není to samozřejmě poprvé v historii, kdy musí lidé čelit fatální hrozbě pandemie. Složitá období, kdy prostředky člověka selhávají nebo jsou nedostačující, jsou často přínosem pro život duchovní, k němuž se člověk v těžkých chvílích obrací. A právě víra hraje v soutěži Signály Awards důležitou roli.

V soutěži Signály Awards budou výherci oceněni za přínos pro evangelizaci v digitálním světě, tedy za to, že dokázali podat pomocnou ruku lidem hledajícím duchovní oporu - a to nejen osobně, ale i v online prostředí. Organizátoři se rozhodli nominace rozdělit do třech soutěžních kategorií: Blog roku, Instagram roku a Videokanál roku. V tomto smyslu se v České republice jedná o unikátní soutěž, která propaguje šíření evangelia online cestou - skrze sociální sítě, weby a další online platformy.

Nominace soutěžících probíhá do 29. května zde, přičemž soutěžícího může do ankety nominovat kdokoliv. O nominacích v jednotlivých kategoriích bude možné hlasovat od 1. do 19. června skrze odkaz na webu signalyawards.cz, přes který se hlasující dostane do platformy Decision 21. Na zmíněném webu Signaly Awards najdete definování jednotlivých kategorií i pravidla soutěže.

O vítězích rozhodnou v kategoriích Instagram roku a Videokanál roku sami hlasující, v kategorii Blog roku se kromě výsledků z online hlasování přihlíží také na hodnocení odborné poroty. V té každý porotce vybere dle vlastního uvážení 5 blogů, kterým udělí bodové hodnocení 1 - 5. Hodnotí jen příspěvky za posledních 12 měsíců. Blog s nejvyšším bodovým hodnocením po sečtení bodů od všech porotců získá ocenění poroty.

Slavnostní vyhlášení vítězů soutěže Signály Awards 2020 proběhne v živém přenosu 24. 6. 2020 ve 14:00 v Televizi Noe. Sledovat ho bude možné i na Facebooku televize Noe nebo následně ze záznamu. Výherci ankety budou na závěrečné vyhlášení pozváni. Jeden z nich se může těšit na první organizátory odtajněnou cenu - 2 vstupenky na největší chvály v Evropě! Akce Toto je den! se uskuteční v roce 2021 na stadionu Ference Puskáse v Budapešti.

Držíme palce všem nominovaným!