ZPĚT NA AKTUALITY

Sedmička už zná své nejlepší podniky

16.5.2017

Občané sedmé pražské městské části svými hlasy rozhodli, které podniky jsou na jejím území ty nej. V anketě Nejlepší na Sedmičce, která probíhala od prosince do února, místní vybírali z 301 podniků, firem a provozoven ve dvanácti kategoriích.

„Rádi bychom touto cestou podpořili místní podnikatele a zároveň dali lidem příležitost rozhodnout, kdo si zaslouží ocenění Nejlepší na Sedmičce. Občané tak mohou dostat svůj oblíbený podnik do širokého povědomí a zároveň přispějí ke zmapování kvality služeb nabízených v Praze 7,“ prozradil motivaci radnice radní Prahy 7 František Vosecký, který má na Sedmičce mimo jiné starosti místní Agendu 21 a podporu podnikání.  

Hlasování předcházely nominace, kdy mohl lidé navrhovat své oblíbené podniky a služby. Anketa na Sedmičce již probíhala v minulých letech, letos však poprvé s využitím naší online platformy.

Výsledky byly slavnostně vyhlášeny v březnu v Hotelu Belvedere. Absolutním vítězem se stala řemeslnická společnost Ramico, s.r.o. se 435 hlasy. Že nešlo o náhodu dosvědčuje i fakt, že prvenství získala i v letech 2010 – 2014, kdy anketu pořádal radniční časopis Hobulet. Právě v něm budou prezentováni vítězové jednotlivých kategorií. Absolutní vítěz obdrží voucher na inzerci a redaktoři s ním připraví velký rozhovor.

Podniky na prvních třech místech v každé kategorii navíc získaly certifikát kvality, na které mohou lákat nové zákazníky. Nejzajímavější souboj se odehrál v kategorii Kavárny a cukrárny, ve které jen o dva hlasy zvítězila Eckhartova cukrárna nad Cukrárnou Alchymista. Nejlepší podnikem v kategorii Restaurace a bary je podle obyvatel Sedmičky Bio Oko. Více najdete zde.