ZPĚT NA AKTUALITY

Rozhodujte a hlasujte na dálku s platformou Decision 21! Licenci nabízíme do srpna zdarma

30.4.2020

Rádi bychom v době koronavirové krize samosprávám a dalším veřejným institucím usnadnili zvládání a překonání nastalé situace. Věříme, že naše online platforma Decision 21 je nástrojem, který může v této nelehké době i ve Vašem městě či obci usnadnit skupinové rozhodování, pomoci zapojovat veřejnost a komunikovat s občany. Proto jsme se rozhodli, že do 31. srpna 2020 budeme poskytovat platformu Decision 21 zcela zdarma.

Zajímá Vás, jak online platforma vypadá? Vyzkoušejte si jí na našem vzorovém projektu "Společně pro Nejměsto", od Navrhování až po Hlasování. Platforma Decision 21 technicky zajistí nejrůznější participativní projekty, průzkumy nebo hlasování. Občany můžete nechat navrhovat podněty a zjistit, jaká jsou jejich přání či priority. Jsme tým expertů na participaci, od roku 2015 jsme realizovali stovky úspěšných participativních projektů v ČR i v zahraničí. Dlouhodobě zajišťujeme také jeden z největších participativních rozpočtů na světě pro město New York.

Společnost celosvětově prožívá těžké chvíle. Právě v nelehkých časech ale vynikají lidské vlastnosti, které často připisujeme hrdinům a hrdinkám: odhodlání, statečnost a obětavost. V souvislosti s koronavirovou krizí jsme spustili projekt Díky hrdinům propojený se sbírkou „Laskavost plodí laskavost“, kterým chceme poděkovat všem hrdinům mezi námi. Díky patří samozřejmě i Vám, kteří pomáháte občanům svého města.

unnamed

                           
Pokud Vás možnost využití platformy Decision 21 zaujala, neváhejte kontaktovat našeho projektového manažera či vyplnit formulář na: https://app.decision21.org/platforma-zdarma. Stejně tak budeme rádi, pokud se “poděkováním” či sdílením zapojíte do projektu „Díky hrdinům“.