ZPĚT NA AKTUALITY

Jak se školy popasovaly s přechodem na online výuku? Vyplňte náš online dotazník a pomozte nám vytvořit příklady dobré praxe!

3.4.2020

Poslední 3 týdny byly pro ředitele a pedagogy extrémně náročné. Ze dne na den museli přizpůsobit výuku online prostředí a reorganizovat vyučování, postupy, zkoušení, hodnocení i kontakt s žáky a rodiči. Zajímá nás, jak probíhá online výuka právě na vaší škole.

Pomozte nám najít příklady dobré praxe

Vytvořili jsme online anonymní dotazník pro ředitele a učitele, (a také ředitelky a učitelky) jehož cílem je shromáždit inspiraci, rady, tipy a modely, které u vás (ne)fungují. Rádi bychom vás touto cestou požádali o jeho vyplnění, abychom vám následně mohli přinést příklady, jak si s nastalou situací poradit co nejlépe.

DOTAZNÍK

Dotazník je online a otázky jsou nepovinné, takže můžete odpovídat jen na věci, které vám připadají podstatné. Na druhou stranu je pro nás veškerá zpětná vazba velkým přínosem a budeme rádi, aby výsledky tohoto dotazníku byly přínosné i pro vás. Takže čím více informací od vás získáme, tím více informací vám můžeme sdílet. Dotazník je k dispozici nejen českým, ale i slovenským školám, zkušenosti tedy budou tedy mezinárodní. Ještě jednou zdůrazňujeme, že dotazník je anonymní.

Mockrát vám děkujeme za spolupráci!

Vyplněné dotazníky rychle zpracujeme a výsledky zveřejníme v aktualitách na našich webových stránkách tak, abyste měli ještě čas využít tipů, dobrých nápadů, postupů a rad vašich kolegů.