ZPĚT NA AKTUALITY

Czech Social Awards 2023: Influencerem roku Čestmír Strakatý, značkou Snuggs. Speciální ocenění převzala Nikol Leitgeb

18.11.2023

Jubilejní 10. ročník Czech Social Awards zná své vítěze. Ocenění letos získaly nejen osobnosti sociálních sítí, ale i projekty, firmy a inspirativní obsah. Finálový večer proběhl 16. listopadu v prostorách DOX+ a provedla jím Zorka Hejdová. Online hlasování již tradičně zajistila platforma Decision 21.

V jednotlivých kategoriích rozhodla široká veřejnost pomocí hlasovací platformy Decision 21 metodou D21 následovně: Ocenění v kategorii INFLUENCER získal Čestmír Strakatý.

„Sociální sítě dokážou zesílit podstatné informace a důležité příběhy. Vytvořit komunitu a zburcovat lidi, aby udělali něco dobrého. Pro mě osobně jsou i filtrem toho, co se děje a a přibližují mi příběhy, lidi a situace, ke kterým bych se nemohl jinak dostat. To je pro mě na sociálních sítích to nejdůležitější,” říká vítěz kategorie Influencer Čestmír Strakatý.

Čestmír Strakatý, Foto: Petr Lebeda

V kategorii YOUNG IMPACT Jirka vysvětluje věci, v kategorii TALENT Studio_marteena, v kategorii CONTENT Czech Psychologist, v kategorii PROJECT Svoboda zvířat, v kategorii STARTUP Nesnězeno a v kategorii RESPONSIBILITY BRAND Snuggs.

Ocenění SOCIAL SPECIAL AWARD za mimořádný přínos společnosti přes sociální sítě, který volí samotná porota, převzala z rukou loňského vítěze Petra Máry Nikol Leitgeb.

Nikol Leitgeb, Foto: Petr Lebeda

Po oficiálním vyhlášení následoval přímý online přenos s rozhovory z backstage zóny Kinley. Fanoušci tak mohli sledovat prostřednictvím moderátorky Gabriely Gašpárové rozhovory s předávajícími z řad minulých vítězů jako například s Petrem Márou, Markem Dvořákem, Romanem Stašou či modelkou a zastánkyní udržitelné módy Jitkou Nováčkovou. Neméně zajímavé pak byly rozhovory se speciálními hosty Majkem Spiritem nebo Petrem Švancarou.

Na Czech Social Awards nechybělo plno zajímavých rozhovorů, Foto: Petr Lebeda

Na akci k vyhlášení ocenění Czech Social Awards 2023 nechyběly ani další známé tváře jako Lukáš Hejlík či Janka Chudlíková, moderátorka videocastu Czech Social Talks, který vznikl k jubilejnímu ročníku ankety. Janka v něm mimo jiné vyzpovídala Lukáše Hejlíka, Brain We Are, Simonu Krainovou, Míru Hejdu a další.

Majk Spirit, Foto: Petr Lebeda

Rozhovory s předávajícími, vítězi, účinkujícími či speciálními hosty z finálového večera mohou fanoušci sledovat na Instagramu @czechsocialawards, Tik Toku a Facebooku @czechsocialawards.

Mediálními partnery letošního ročníku Czech Social Awards jsou TV Nova, Evropa 2, Czech Crunch, WHAT, TV Óčko a sociální síť TikTok.

Karel Janeček, Foto: Petr Lebeda

Průběh hlasování a výsledky minulého ročníku si můžete připomenout zde.