ZPĚT NA AKTUALITY

Kovy, Mikýř i Sophie Sarlak. Czech Social Awards ocenily hvězdy sociálních sítí

22.6.2022

Czech Social Awards jsou ve světě internetových tvůrců známým pojmem. V anketě oceňující inspirativní osobnosti za výjimečné působení na sociálních sítích letos hlasovalo přes 20 tisíc fanoušků na online platformě Decision 21.

Slavnostní vyhlášení vítězů Czech Social Awards 2022 už je za námi. Na online platformě Decision 21 hlasovalo během necelých 2 týdnů přes 20 tisíc fanoušků. Jak hlasování probíhalo? Na základě letošních nominací vybrala odborná porota v každé kategorii 3 jména, z nichž absolutního vítěze zvolila veřejnost, respektive sledující (followers). Hlasovat bylo možné v 5 kategoriích, přičemž v každé z nich mohli fanoušci hlasovat až pro 2 influencery:

  • Fun & Entertainment
  • Inspiration & Influence
  • Social Impact & Change
  • Business
  • Rising Star

V každé kategorii byli tři nominovaní, pouze v kategorii Rising Star bylo na výběr pět osobností.

Jelikož jsou Czech Social Awards anketou pro online tvůrce, probíhala verifikace hlasujících tematicky skrze sociální sítě. Lidé se mohli online hlasování zúčastnit po přihlášení přes jeden z následujících účtů: Facebook, Twitter, nebo Google. Hlasování probíhalo mezi 26. květnem a 5. červnem 2022. Vítězové si ocenění převzali během slavnostního galavečera v otevřených prostorách pražského Žofína a později zveřejněni na webu Czech Social Awards. Statistiky a detailní výsledky si můžete prohlédnout na výsledkové stránce platformy Decision 21, která je, stejně jako hlasování samotné, sjednocena do grafiky zadavatele.

Anketa je laděna do jednoduché modro-bílé grafiky. Tomu jsme přizpůsobili také design hlasování, aby byl přechod mezi webem a hlasovací platformou plynulý a pro uživatele nerušivý. Hlasování běželo na subdoméně hlasovani.socialawards.cz, což doplňovalo oficiální web soutěže.

Snímek obrazovky 2022-06-12 v 18.14.43
Výsledky Czech Social Awards