ZPĚT NA AKTUALITY

Co je v aplikaci Školní Pébéčko nového?

16.8.2021

Pozor Pozor! Do nového školního roku jsme pro školní koordinátorky a koordinátory připravili novou verzi aplikace Školní Pébéčko. Nově v ní najdete video návody, možnost online navrhování a hlasování pro distanční výuku i webové stránky zdarma.

1. Video návody

Naší aplikací vás provede manuál doplněný o video návody s průvodním komentářem. Roli školního koordinátora tak hravě zvládne každý.

2. Online navrhování a hlasování

Nyní se můžete rozhodnout, zda společně s žáky a studenty udělat celý proces online, nebo společně ve škole “po staru” offline. Aplikace zvládne obojí a mezi nastavením lze přepínat podle potřeby. Flexibilně tak dokážete přizpůsobit projekt nenadálým situacím.

3. Webové stránky projektu

Informace pro žáky a rodiče na jednom místě, a to včetně časového harmonogramu, pravidel a galerie projektů. Jistě vás potěší, že pro vytvoření webové stránky nepotřebujete žádné znalosti HTML nebo programování. Do připravených políček jen vyplníte údaje vztahující se k vašemu participativnímu rozpočtu (například rozpočty nebo datumy) a aplikace je sama převede do podoby profesionálního webu. A nejlepší na tom je, že webové stránky jsou již v ceně aplikace. Podívejte se na příklad webové stránky zde.

Zajímá vás více? Podívejte se, s čím vším vám pomůžeme při realizaci školního participativního rozpočtování.